07.X-PONIEDZIAŁEK GODZ. 10.00 UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2019/2020 "OLIMPIA" URZĘDU MIASTA ul. RADOMSKA.

08X-WTOREK GODZ.17.00-wSSM ul. WOJSKA POLSKIEGO ODBĘDZIE SIĘ PRELEKCJA DOROTYV KIEŁEK.ZA JAKIE WARTOŚCI CENIMY UTWORY WIESŁAWAMYŚLIWSKIEGO -REFLEKCJE NA PODSTAWIE POWIEŚCI"KAMIEŃ NA KAMIENIU".

08.X-WTOREK GODZ.15.00,SALA 33 UL.GLINIANA 10 a. WYKŁAD AGNIESZKI MALINOWSKIEJ-PRZYCZYNY I PRZEBIEG I WOJNY ŚWIATOWEJ  NA FRONTACH :WSCHODNIM,ZACHODNIM i POŁUDNIOWYM.

12.X-S0BOTA-SPACER EDUKACYJNY POPROWADZI PAWEŁ KOŁODZIEJSKI-"ŚLADAMI WIERZBNICKICH ŻYDÓW "-ZBIÓRKA na PLACU RYNKU o godz. 10.00.

14.X-PONIEDZIAŁEK GODZ.10.00 SALA 33-SEKCJA EDUKACJI OBYWATELSKIEJ ZAPRASZA NA WYKŁAD PRACOWNIKA NADLEŚNICTWA STARACHOWICE" NAWIGACJA LEŚNA "-JAK ZACHOWAĆ SIĘ I NIE ZAGUBIĆ W LESIE.

19.X-SOBOTA-WYCIECZKA DO MUZEUM ŻYDOWSKIEGO W WARSZAWIE.WPŁATY 35zł MOŻNA DOKONAĆ W BIURZE UTW.

19.X-SOBOTA-SPACER EDUKACYJNY POPROWADZI ELŻBIETA DURLEJ. ZBIÓRKA -ul. GLINIANA 10 a. ORIENTACJA W TERENIE-SPACER NA GÓRĘ TRZECH KRZYŻY.

21.X -PONIEDZIAŁEK GODZ.10.00 SALA33-SEKCJA EDUKACJI OBYWATELSKIEJ ZAPRASZA NA WYKŁAD PAWŁA KOŁODZIEJSKIEGO "MUZEALNICTWO" cz. 1-HISTORIA MUZEUM PRZYRODY i TECHNIKI w STARACHOWICACH.

22.X-WTOREK GODZ.15.00, SALA 33 ul. GLINIANA 10 A. WYKŁAD AGNIESZKI MALINOWSKIEJ-TECHNIKA WOJSKOWA W CZASIE I WOJNY ŚWIATOWEJ.

22.X-WTOREK-WYJAZD DO SOLCA NA BASENY SIARCZKOWE. ZBIÓRKA O GODZ. 7.00 NA PRZYSTANKU AUTOBUSOWYM PRZY GALERII SKAŁKA . WPŁATY U HALINY SIDOR WE WTORKI W GODZ.12.00-14.00 W KAWIARENCE INTERNETOWEJ W GALERII SKAŁKA.

22.X GODZ.10.30 W SALI KINOWEJ SCK ODBĘDZIE SIĘ PROJEKCJA FILMU "KAMERDYNER". CENA BILETU 8zł(dla członków UTW). PROJEKCJA FILMU POPRZEDZONA  ZOSTANIE PRELEKCJĄ FILMOZNAWCY.

26.X-SOBOTA-GODZ.16.00-22.00 ZABAWA KOSZYCZKOWA W DOMU NAUCZYCIELA ul. PARTYZANTÓW 1 A. WPŁATY 25 zł OD OSOBY PRZYJMOWANE SĄ W BIURZE UTW CODZIENNIE OD 10.00-12.00 W PONIEDZIAŁEK OD 16.00-18.00. W RAMACH OPŁATY ZAPEWNIAMY NAPOJE ZIMNE I GORĄCE,ORKIESTRĘ I OBSŁUGĘ KELNERSKĄ. ZABAWA ODBĘDZIE SIĘ  WSPÓLNIE  KLUBEM ŻOŁNIERZY REZERWY i LIGĄOBRONY KRAJU.

28.X-PONIEDZIAŁEK GODZ.10.00 SALA 33-SEKCJA EDUKACJI OBYWATELSKIEJ ZAPRASZA NA SPOTKANIE  Z RADCĄ PRAWNYM -EMILIĄ MISZTAL-PRAWO CYWILNE-ODSZKODOWANIA.

UWAGA!!

BIURO UTW -I PIĘTRO POKÓJ 31CZYNNE :w pon.16.00-18.00,pozostałe dni tygodnia w godz.10.00-12.00.SŁUCHACZY UTW PROSIMY O DOKONANIE WPŁAT CZESNEGO DO 15.X.2019r.

W  RAMACH DYSKUSYJNEGO KLUBU FILMOWEGO  W KAŻDĄ PIERWSZĄ SOBOTĘ MIESIĄCA BĘDĄ DARMOWE PROJEKCJE STARYCH FILMÓW W KAWIARNI SCK(I PIĘTRO). BLIŻSZE INFORMACJE U EWY PRZYGODY.

DOTYCZY SEKCJI PRZYRODNICZEJ---24.10. ZAJĘCIA ODBĘDĄ SIĘ w MPIT godz.11.00. WEJŚCIE GŁÓWNE od ul. MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO.