Lp.

Rodzaj zajęć

Termin / godz.

Miejsce zajęć

prowadzący

kontakt

1.       

Sekcja psychologiczna

wtorek

godz. 1000

środa

godz. 1630

sala 33

Wanda Kołodziejczyk

797844165

2.       

Sekcja literacka

pierwszy

wtorek

godz. 1600

sala 33

Dorota Kiełek

41 2743011

3.       

Sekcja poetycka „Feniks”

drugi czwartek

godz. 1500

Biblioteka Pedagogiczna

Lucjana Elżbieta Nowak

5100423294

4.       

Sekcja historyczna / historia sztuki

drugi, czwarty wtorek

godz. 1500

sala 33

Agnieszka Malinowska

603176809

5.       

Język niemiecki

poniedziałek

godz. 1200

(początk.)

środa

godz. 1100

(kont.)

sala 33

Jolanta Łodej

604136047

6.       

Język rosyjski

środa

godz. 1300

sala 33

Jadwiga Hamera

696913462

7.       

Język włoski

czwartek

godz. 900

sala 32

Agnieszka Iwon

664494795

8.       

Sekcja informatyczna

poniedziałek

godz. 1330

sala 33

Agnieszka Pachocka

 

9.       

Sekcja przyrodnicza

pierwszy

i trzeci

czwartek

godz. 1100

ostatni czwartek

sala 33

 

 

MPiT

Krystyna Dutkiewicz

 

Justyna Sadza

791705814

10.    

Sekcja Edukacji Obywatelskiej

poniedziałek

godz. 1000

sala 33

Jerzy Krawczyk

602199268

11.    

Sekcja plastyczna

środa

godz. 1000

Galeria Skałka

Anna Majer

534637114

12.    

Sekcja fotograficzna

czwartek

godz. 1100

sala 32

Katarzyna Gritzmann

604900613

13.    

Sekcja geograficzna

- geografia

 

- spacery edukacyjne

pierwszy

i czwarty czwartek

godz. 1600

sobota

godz. 1000

sala 33

Elżbieta Durlej

664679672

14.    

Aerobik na basenie

piątek

godz. 1000, 1100

pływalnia miejska

Agata Musiałowska

 

15.    

Joga

poniedziałek

godz. 830

środa

godz. 930

ul. Gliniana 10a

Agata Musiałowska

 

16.    

Gimnastyka

wtorek

godz. 900, 945

czwartek

godz. 900, 945

ul. Gliniana 10a

B. Laszczyk

 

17.    

Zespół wokalny Srebrne Nuty

poniedziałek

godz. 1630

BM

ul. Kochanowskiego

 

J. Kowalik

534279094

18.    

Kabaret z Różą

wtorek

godz. 1200

 

czwartek

godz. 1200

BM

ul. Kochanowskiego

Janusz Zakrzewski

 

 

Zofia Skrońska

667020283

19.    

Dyskusyjny Klub Filmowy

pierwsza sobota

godz. 1600

SCK

Ewa Przygoda

721030863

20.    

Dyskusyjny Klub Książki

ostatni czwartek

godz. 1600

BM

ul. Kochanowskiego

Jolanta Sopińska