W marcu będzie 1 grupa aerobiku  na basenie o godzinie 1000.

Data

Dzień tygodnia

godzina

Sala/miejsce

Rodzaj zajęć/sekcja/temat

02.03

poniedziałek

1000

SSM

Sekcja  Edukacji  Obywatelskiej-Bezpieczeństwo   seniorów w operacjach bankowych

 

1200

33

Język niemiecki I grupa

1345

33

Informatyka

1630

MBP

Zespół wokalny „Srebrne  nuty”

03.03

wtorek

900; 945

MDK

Gimnastyka usprawniająca I i II grupa

1000

33

Psychologia

1600

32

Psychologia

1600

33

Literatura-Gandhi- głosiciel  prawdy

04.03

środa

1030;

1115

MDK

Yoga I i II grupa

1100

33

Język niemiecki  II grupa

1300

33

Język rosyjski

05.03

czwartek

900;945

MDK

Gimnastyka usprawniająca I i II grupa

900

33

Język włoski

1100

33

Sekcja przyrodnicza

1600

SSM

Koncert „Wiarusów” z okazji  Dnia Kobiet

06.03

piątek

1000

Basen

Aerobik w basenie  I i II grupa

07.03

sobota

1000

MDK

Spacer edukacyjny wzdłuż rzeki Młynówki  z E. Durlej

1600

SCK

Dyskusyjny  Klub  Filmowy ”Rozkosze  gościnności”

09.03

poniedziałek

1000

SSM

Sekcja Edukacji  Obywatelskiej-spotkanie z pracownikami Urzędu Skarbowego

1200

33

Język niemiecki  I grupa

1345

33

Informatyka

1530

33

Historia

1630

MBP

Zespół wokalny „Srebrne nuty”

10.03

wtorek

900;945

MDK

Gimnastyka usprawniająca I i II grupa

1000

33

Psychologia

1600

33

Psychologia

11.03

środa

1030;

1115

MDK

Yoga I i II grupa

1100

33

Język niemiecki II grupa

1300

33

Język rosyjski

12.03

czwartek

900;945

MDK

Gimnastyka  usprawniająca  I i II grupa

900

33

Język  włoski

1330

SCK

Kino Senior projekcja filmu „Zabawa, zabawa”

1500

BP

Sekcja  poetycka  „Feniks”

13.03

piątek

 

1000

Basen

Aerobik w basenie I i II grupa

14.03

sobota

1000

MDK

Spacer  edukacyjny  z E. Durlej –pomniki przyrody

16.03

poniedziałek

700

Skałka

Wyjazd na baseny do Solca Zdroju

1000

SSM

Sekcja Edukacji Obywatelskiej-Historia  rodziny  Schoenbergów - Wioletta  Sobieraj

1200

33

Język  niemiecki  I grupa

1345

33

Informatyka

1630

MBP

Zespół  wokalny „Srebrne nuty”

17.03

wtorek

900;945

MDK

Gimnastyka  usprawniająca I i II grupa

1000

33

Psychologia

1600

33

Psychologia

18.03

środa

1000

Skałka

Sekcja  artystyczna (plastyka)

1030;

1115

MDK

Yoga I i II grupa

1100

33

Język  niemiecki II grupa

1300

33

Język rosyjski

19.03

czwartek

900;945

MDK

Gimnastyka  usprawniająca I i II grupa

900

33

Język  włoski

1100

33

Sekcja przyrodnicza

20.03

piątek

1000

Basen

Aerobik w basenie I i II grupa

21.03

Sobota

945

Bistro

Spacer  edukacyjny  po Dziurowie z A.Cyganem. Wyjazd autobusem nr.21-Bistro

23.03

poniedziałek

1000

SSM

Sekcja  Edukacji  Obywatelskiej-Wykład  dr. Janusza  Zakrzewskiego ”Prawda i mity o alergii”

1200

33

Język  niemiecki  I grupa

1345

33

Informatyka

1530

33

Historia

1630

MBP

Zespół  wokalny „Srebrne nuty”

24.03

Wtorek

900945

MDK

Gimnastyka  usprawniająca I i II grupa

1000

33

Psychologia

1600

33

Psychologia

25.03

środa

1000

Skałka

Sekcja  artystyczna(plastyka)

1030;

1115

MDK

Yoga  I i II grupa

1100

33

Język  niemiecki II grupa

1300

33

Język  rosyjski

26.03

czwartek

900;945

MDK

Gimnastyka  usprawniająca I i II grupa

900

33

Język  włoski

1600

33

Sekcja  geograficzna

27.03

piątek

1000

Basen

Aerobik w basenie I i II grupa

28.03

sobota

1000

MDK

Spacer  edukacyjny z E. Durlej –miejsca  pamięci  narodowej w Starachowicach

30.03

poniedziałek

1000

Starostwo

Walne  zebranie słuchaczy  UTW

31.03

wtorek

900;945

MDK

Gimnastyka  usprawniająca I i II grupa

1000

33

Psychologia

1600

33

Psychologia