Szanowni Państwo, przesyłam zestawienie najchętniej czytanych tekstów w ostatnim tygodniu na portalu GazetaSenior.pl. Więcej aktualnych informacji znajdą Państwo na stronie głównej GazetaSenior.pl

Zapraszam i życzę udanego dnia 

Linda Matus
Redaktor Naczelna "Gazety Senior"


Bezsenność u seniorów. Jak sobie z nią poradzić? Bezsenność to coraz powszechniejszy problem. Dotyka ludzi młodych i dzieci. Najdotkliwiej jednak daje się we znaki seniorom. Zaburzenia rytmu snu są u nich wynikiem spadku poziomu melatoniny w organizmie. Z wiekiem dobowa synteza tego hormonu jest coraz mniejsza. A to wprost przekłada się na problemy ze snem. Ale nie tylko melatonina ma tutaj znaczenie. Skąd się bierze bezsenność u osób starszych i jak sobie z nią poradzić? Sprawdzamy.
 
Stop2covid – Kolorowe opaski promują zachowywanie dystansu społecznego. Noszone na nadgarstku żółte i czerwone opaski stop2covid to ułatwienie komunikacji z otoczeniem i promowanie zasad dystansu społecznego. Projektowi towarzyszy przekazywanie środków ochrony zdrowia najbardziej potrzebującym. A co ty myślisz o tym pomyśle? Daj znać w komentarzu na Facebooku Gazety Senior.

Śmiech bogów” — kolejna inteligentna zagadka kryminalna Aleksandry Marininy. FRAGMENT POWIEŚCI!