Zapraszamy serdecznie na niezwykłe widowisko muzyczne Filharmonii Futura, które odbędzie się w 8 grudnia 2018 o godz. 13:00 i 18:30 w Kielcach (sala Filharmonii Świętokrzyskiej) . 

DO BETLEJEM ORATORIUM NA BOŻE NARODZENIE
Poetyckie teksty m.in. Leszka Aleksandra Moczulskiego (autora słów do Nieszporów Ludźmierskich), Jerzy Stuhr jako narrator (głos), urzekająca muzyka Mikołaja Blajdy, krakowskiego producenta muzycznego, dyrygenta i kompozytora. Wyjątkowi wykonawcy: Michał Gasz, Sylwia Lorens, Anna Sokołowska, Orkiestra  Filharmonii Futura i chór Fermata z Kielc."Do Betlejem" to barwne, porywające widowisko opowiadające w przystępny i lekki sposób historię przyjścia na świat Dzieciątka Jezus. Kolejna propozycja krakowskiej Filharmonii Futura to połączenie tradycyjnej formy z nowoczesnymi rozwiązaniami scenicznymi. Projekcje filmowe i efekty świetlne znakomicie uzupełniają warstwę muzyczną. Widowisko ma charakter familijny i jest przeznaczone dla widzów w każdym wieku. Filharmonia Futura, zaprasza na świąteczną podróż do Betlejem! 
Dla naszych słuchaczy będzie zorganizowany wyjazd do Kielc 8.12.2018r. Zapisy i wpłaty (50,-zł od osoby- dojazd do Kielc, bilety i ubezpieczenie) w biurze UTW w czasie dyżurów (poniedziałki, środy, piątki w godz. 10.00-12.00), lub we wtorki w kawiarence internetowej od 12.00 do 14.00 u H. Sidor. Informacje również u Marii Magdaleny Łodej.
Prosimy o bardzo szybką deklarację, gdyż chodzi o zamówienie dobrych miejsc na to widowisko muzyczne. Jest 50 miejsc do dyspozycji. Na inauguracji roku szkolnego i na ognisku integracyjnym będzie już można dokonać zapisu ze stosowną wpłatą.