Miło nam zaprosić Państwa Uniwersytet do programu edukacyjnego o zakupach online przygotowanego przez Allegro we współpracy z Krajowym Instytutem Gospodarki Senioralnej.

Zakupy online nie powinny być przywilejem tylko dla młodych. Każdy ma prawo wiedzieć, na czym polega kupowanie przez Internet i jak robić to sprawnie. Wiele osób ma potrzebę spróbowania i nauczenia się jak zamawiać, płacić i sprawdzać towar przed jego nabyciem. Dla każdego ważne jest bezpieczeństwo i wygoda w kupowaniu online.

Allegro jako lider rynku i największa platforma zakupowa w Polsce, podjęło się wyzwania stworzenia programu edukacyjnego o zakupach przez Internet. Program edukacyjny Allegro to specjalnie przygotowana i dedykowana dojrzałym użytkownikom strona internetowa to proste.allegro.pl, która ruszyła 10 maja b.r. Praktyczne porady, filmy instruktażowe i podręczne materiały edukacyjne zostały zebrane w jednym miejscu, aby krok po kroku pokazać to, co najważniejsze.  Korzystanie ze strony nie wymaga logowania ani pozostawiania danych osobowych. Można ją odwiedzać o każdej porze dnia w nieograniczony sposób. Strona to proste.allegro.pl jest praktyczną nawigacją po świecie zakupów na Allegro.  Każdy, kto potrzebuje zacząć lub nauczyć się więcej, może na przykładzie platformy Allegro rozpocząć przygodę z internetowymi zakupami.

Z przyjemnością zapraszamy Państwa w imieniu Allegro i własnym do swobodnego korzystania z praktycznych i prostych narzędzi edukacyjnych na:

to proste.allegro.PL

 

Z pozdrowieniami 

 

Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej


ul. Wilanowska 14 lok. 51 (Powiśle)

00-422 Warszawa

tel.: +48 786 200 301
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.